KAMP KURALLARI

 

“Tanju Çolak Futbol Akademisi Uluslar arası Futbol Eğitim Futbol Kampı’na” katılan sporcular aşağıda yazılı kuralları peşinen ve koşulsuz olarak kabul etmiş sayılır. Aksi davranışlarda bulunan sporcuların kamp ile ilişiği kesilir ve bu durum sporcu velisine ve sporcunun kendisine yazılı olarak bildirilir.

 

 1. Sporcu teknik kadro ve kamp yöneticisine karşı sorumludur.
 2. Sporcu Kamp kurallarına ve talimatlarına eksiksiz olarak harfiyen uyar
 3. Tutum ve davranışları ile toplumda kabul görmüş, genel ahlak kurallarına uyarak, örnek bir sporcu profiline bağlı kalır.
 4. Antrenmanlar ve maçlar esnasında antrenör ve hakemlerin talimatlarına koşulsuz uyarak, kararlara itiraz etmez ve olumsuz davranışlarda bulunmaz
 5. Sporcu, antrenör ve kamp yöneticilerinin belirlediği yer ve zamanda kendisinden istenilen uygun kıyafetle ve bakımlı olarak hazır bulunur.
 6. Kampa katılan sporcu, sporcuya ve centilmenliğe uymayan davranışlarda bulunamaz
 7. Bulunduğu ortam ve çevrenin temizliğine özen gösterir.
 8. Kamp çalışma programına istisnasız uyar, zaman çizelgesine sadık kalır.
 9. Geçerli mazereti nedeniyle kamptan erken ayrılması gereken durumlarda sporcu, mutlaka kamp yöneticisine ulaşarak gerekli ayrılış izinlerini alır ve “erken ayrılma evraklarını” doldurur. 18 yaşından küçük sporcuların izin işlemlerini refakatinde gelen velisi yürütür.
 1. Sporcu kendisine ait ve 18 aş altı sporcular velisine ait tüm iletişim bilgilerini tam ve doğru vermekle sorumludur.
 2. Sporcu kamp doktorunun bilgisi dışında tedavi amaçlı olsa dahi herhangi bir ilaç kullanamaz.
 3. Sporcunun önceden süregelen ve tedavi amaçlı, sürekli ya da kısmi sureli kullandığı ilaçlar var ise (raporlu, raporsuz) ilaç isimlerinin ve dozajlarını mutlaka kamp yöneticisine kampa katılmadan önce bildirmekle yükümlüdür.
 4. Sporcu kampın yapılacağı stat’ta stat kurallarına ve konaklamanın yapılacağı otelde otel kurallarına uymakla yükümlüdür.
 5. Sporcu kampa katıldığı andan itibaren yukarıda yazılı tüm kurallara eksiksiz uymakla yükümlüdür.

15.Sporcu kampa katılmadan önce, web sayfamızda yayınlanan kamp öncesi antrenman programına uygun şeklide çalışıp, kampa, antrenmanlara hazır bir şekilde katılacaktır.

16.Antrenman ve hazırlık maçları esnasında olabilecek her türlü kaza ya da sakatlanmalardan sporcu kendisi sorumludur. Yaşanabilecek bir kaza ile ilgili sporcu, organizasyon komitesi ya da diğer sporcu veya görevlilerden herhangi birini sorumlu tutamaz, bir hak talebinde bulunamaz.

17.Sporcu başvuru kayıt formunu doldurarak yukarıda belirtilen tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.

 

TANJU ÇOLAK FUTBOL AKADEMİSİ

info@tanjucolaksosyaltesisleri.com


Yükseltepe mh. 1819 Cadde No:2

Keçiören / ANKARA

 

İLETİŞİM

Yücel Çolak

+90 530 4300168

 

Mahmut Çetinkaya

+90 544 3444644

MAİL LİSTEMİZE ÜYE OLUN

Etkinliklerimizden Sizi Haberdar Edelim