Tanju Çolak Futbol Akademisi; 6-16 Yaş grubu çocuklarımızın eğitimini hedeflemektedir. Sporcularımız, taktik ve teknik bilgileri kapsayan ve yıl boyu sürecek müfredatıyla, bünyesindeki akademik eğitimli ve tecrübeli genç takım koçları tarafından eğitilecektir.

Sporcularımız, eğitim süreci boyunca, hem kaliteli futbol eğitimi alacaklar hem de fiziksel gelişimleri, beslenmeleri ve okul başarıları eğitimcilerimiz tarafından takip edilecektir.

Eğitim programı süresince başta Tanju ÇOLAK olmak üzere eski/yeni futbolcularla tanışma imkanı bulup, zaman zaman onlarla birlikte antrenman yapma imkanı bulacaklardır.

TÇFA; öncelikle iyi bir birey, iyi bir vatandaş ve iyi bir sporcu olmayı öğretir.

Futbol eğlenmeden öğrenilemeyecek bir spordur ve program içeriklerimiz bu yönde hazırlanarak, tüm sporcularımızın bu oyuna katılmasını sağlamaktadır.

TÇFA; kısa vadeli sonuçlardan daha çok uzun vadeli sonuçlara odaklıdır. Cinsel ayırımcılık yapmadan, kız/erkek her isteyen akademimizde eğitim alabilecektir. Asıl olan çocuklarımızın sporcu ruhuyla fiziksel ve ruhsal gelişimine destek vermektir.

TÇFA; bünyesinde akademik kariyerli ve lisanslı, tecrübeli ve seçkin antrenörleri bünyesinde barındırır. Antrenörlerimizin öncelikli görevleri, sporcularımıza sevgi, şefkat ve hoşgörü ile eğilerek, eğitim vermektir. Sporcularımızın okul eğitimleri ile futbol eğitimleri birbirleriyle çelişen ya da zor yürüyen kavramlar değildir. Karşılıklı sevgi ve saygı çerçevesinde bu konu ailelere ve sporcularımıza önemle anlatılır.

Futbolda kazanmak her şey değildir.

TÇFA; kaybedilirken de çok şey kazanılabileceğini öğretir.

TÇFA; sporcularına sağlıklı beslenme kurallarını ve bunun spora etkisini anlatır. Konusunda uzman kişiler tarafından, bilgilendirme toplantıları yapılır.

TÇFA; programında her ay Türk futboluna damgasını vurmuş ünlü futbolcuların katılımı ile çeşitli aktivitelere yer verir. Ünlü oyuncular sohbet toplantılarıyla ve antrenman etkinliklerine katılarak teknik ve taktiksel tecrübelerini sporcularımıza aktarır. 

TÇFA; yurt içinde ve dışında sporcularını çeşitli gruplara ayırarak birtakım aktiviteler düzenler.

TÇFA; sporcusu, başarısına ve yaş grubuna göre kendi kulübümüzde amatör olarak lisanslı futbol oynayabilecektir.

TÇFA; geleceğin yetenekli oyuncularının futbol yaşamlarında yol haritasını belirler.Başarılı sporcuların menajerliğini de üstlenir.

Oluşturduğumuz Futbol Akademisi modelini TANJU ÇOLAK SPOR AKADEMİSİ çatısı altında yalnızca Türkiye’de değil, dünya ülkelerinde de yaygınlaştırmak amacındayız. Yaptığımız bu hizmetler sonucunda, kaliteli insan ve yıldız futbolcu modeli ortaya çıkacaktır.

Tanju Çolak Futbol Akademisi sporcusu olma ayrıcalığını siz de yaşayın…

TANJU ÇOLAK FUTBOL AKADEMİSİ

info@tanjucolaksosyaltesisleri.com


Yükseltepe mh. 1819 Cadde No:2

Keçiören / ANKARA

 

İLETİŞİM

Yücel Çolak

+90 530 4300168

 

Mahmut Çetinkaya

+90 544 3444644

MAİL LİSTEMİZE ÜYE OLUN

Etkinliklerimizden Sizi Haberdar Edelim